0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталMakedonija.SlajderПолитика

Евроамбасадорот Гир во посета на македонското Собрание

Евроамбасадорот Дејвид Гир денеска ќе го посети Собранието на Република Северна Македонија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close