0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталПолитика

Евроамбасадорот Дејвид Гир во посета на АВМУ

Директорот на Агенцијата за аудио и аудиовизуелни медиумски услуги Зоран Трајчевски денеска оствари работна средба со евроамбасадорот во земјава Дејвид Гир.

Back to top button
Close
Close