Општински вестиСкопје

ЕВН: Снабдувањето со електрична енергија во село Грчец нормализирано

По разговорите што се одвивале утрово меѓу претставниците на Електродистрибуцијата и село Грчец, од електродистрибутивната компанија соопштуваат дека снабдувањето со електрична енергија во оваа село е нормализирано.

Back to top button
Close
Close