BallkanBallkan.PortalKorrespondentë BotëSvet.Slajder

Eurokomisarja Stela Kirijakidu për vizitë në Bullgari

Eurokomisarja për shëndet dhe siguri të ushqimit, Stella Kiriakidou mbërrin sot për vizitë në Bullgari, raporton korrespondenti i MIA-s nga Sofja, ndërsa në kryeqytetin bullgar do të diskutojë për planet e vaksinimit me presidentin bullgar Rumen Radev dhe ministrin e Shëndetësisë, Stojço Kacarov.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close