0_Спорт.ПорталДописници МКДРакомет

Еурофарм Работник поразен во Финска од Кокс со 23:21 (13:13)

Ракометарите на Еурофарм Работник вечерва се поразени со 23:21 од шампионот на Финска, тимот на Кокс.

Back to top button
Close
Close