0_Спорт.ПорталРакомет

Еурофарм Пелистер се засили со српскиот репрезентативец Обрадовиќ за новата сезона 

Македонскиот ракометен прволигаш Еурофарм Пелистер ќе биде посилен во новата сезона за српскиот репрезентативец Немања Обрадовиќ. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close