0_Спорт.ПорталРакомет

Еурофарм Пелистер се раздели со капитенот Чаневски и тројца други ракометари

Екипата на Еурофарм Пелистер пред вечерашниот натпревар од 13. коло во ракометниот плејоф со пригодна церемонија и свечени подароци го испрати во нова средина својот досегашен капитен и голман Градимир Чаневски.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close