0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

ЕУРО2020: Експресно распродаден „хрватскиот сектор“ за осминафиналето против Шпанија

Продажбата на билетите за „хрватскиот сектор“ на стадионот во Копенхаген започна денеска во 11 часот, а околу 15 часот се распродадени сите расположливи билети, објави попладнево Хрватската фудбалска федерација, најавувајќи голема поддршка од трибините за „коцкестите“ за натпреварот против Шпанија, на 28 јуни од 18 часот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close