0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

EURO2020: Disa tifozë u lënduan nga parashutisti, i cili zbriti në fushë para ndeshjes Francë – Gjermani

Para fillimit të ndeshjes mes Francës dhe Gjermanisë në kuadër të EURO2020 në Mynih, një parashutist ka zbritur në fushë.

Back to top button
Close
Close