0_Sport,Portal0_Web_AktualeFutbollSport

EURO 2020: Angelovski zgjodhi 11 futbollistët për duelin me Ukrainën

Me një ndryshim në ekip nga ndeshja me Austrinë dhe rotacionet taktike në ekip, ekipi kombëtar i futbollit të Maqedonisë së Veriut do të përballet me Ukrainën këtë pasdite në orën 15:00, në ndeshjen e dytë të Grupit “C” të EURO 2020.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close