Избрано

EUobserver: Конзервативните лидери од Централна Европа против новиот либерален вирус на будење

Конзервативните лидери од Централна Европа уште еднаш го искористија демографскиот самит што се одржува секоја година во Будимпешта за да се изјаснат против миграцијата, да ги повикаат жените да имаат повеќе деца и да ги нападнат политичките противници, пишува EUobserver.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close