0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталКултураКултура.ПорталКултура.СлајдерОпштество

ЕУ-тендер за производство на ТВ програми за културно наследство во Северна Македонија и соседните земји

Делегацијата на Европската унија во Република Северна Македонија информира дека распиша повик за тендер за продукција на ТВ програми за културно наследство во Северна Македонија и нејзините соседни земји.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close