Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

ЕУ со дигитална граѓанска платформа на 24 јазици за иднината на Европа

Европската унија денеска објави онлајн платформа во која граѓаните ќе можат да ги искажат своите ставови на „Конференцијата за иднината на Европа“ – широка јавна дебата за европскиот проект во следните 10 години.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close