Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

ЕУ се заканува да ги напушти преговорите за Брегзит, ако Лондон не се согласи на отстапки

Европска Унија се закани дека ќе се повлече од преговорите за Брегзит, ако Велика Британија не се согласи на компромис, објави британскиот весник Гардијан

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close