ЕвропаЕвропа.Портал

ЕУ поддржа систем за заштита на човековите прави во рамки на ОН

Советот на ЕУ ги усвои денеска годишните приоритети за застапување на човековите права во рамки на ОН.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close