Svet.SlajderСвет

ЕУ двојно ќе го зголеми придонесот во Ковакс на милијарда евра

Тоа ќе биде објавено на самитот на Г-7 што се одржува денеска, изјави европски извор.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close