Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

ЕУ-дипломат: Веќе е доцна сè да се договори со Лондон

Во Брисел оценуваат дека сега е јасно оти до крајот на годината и завршувањето на транзицискиот период нема да биде можно сè да се договори и да се ратификува договорот со Велика Британија за Брегзит

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close