0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalShoqëri

Është lënduar rëndë një banor i Shishovës mbrëmë nga moti i keq

J.S. (53) nga fshati Shishovë i Shkupit është lënduar mbrëmë rëndë pasi mbi të ka rënë një portë metalike nga oborri i shtëpisë. Ai doli për ta mbyllur, por për shkak të motit të keq, erës së fortë dhe reshjeve të mëdha, në një moment porta ka dalë nga vendi dhe e ka plagosur.

Shkup, 9 gusht 2020 (MIA) – J.S. (53) nga fshati Shishovë i Shkupit është lënduar mbrëmë rëndë pasi mbi të ka rënë një portë metalike nga oborri i shtëpisë. Ai doli për ta mbyllur, por për shkak të motit të keq, erës së fortë dhe reshjeve të mëdha, në një moment porta ka dalë nga vendi dhe e ka plagosur.

Siç njoftoi MPB-ja, rasti u raportua dje në ora 22:00 në Drejtorinë e Policisë – Saraj.

Lëndimet, J.S. i janë konstatuar në Spitalin Axhibadem Sistina. Është kryer inspektim nga SPB Shkup në vendngjarje. mb/

Back to top button
Close
Close