0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeKronikëKronikë.PortalShoqëri

Është gjetur armë në Bllacë

Pas informatave paraprakisht të marra, policia në rajonin e fshatit Bllacë, në afërsi të kufirit me Kosovën, ka gjetur armë dhe municion të llojllojshëm nga viti 2001, informoi sot MPB-ja.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close