0_Sport,PortalFutboll

Eshli Koll kthehet në Çelzi

Ish reprezentuesi anglez Eshli Koll është kthyer në Çelzi dhe është përfshirë në Shtabin e trajnerëve të mikut të tij të mirë, Frank Lampard.

Back to top button
Close
Close