0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Ernest Gjoka, shef i ri i stafit teknik të KF Shkëndija

Tekniku 49-të vjeçar nga Tirana Ernest Gjoka ka firmosur kontratë profesionale m KF Shkëndija të Tetovës dhe menjëherë pas zyrtarizimit do të fillojë punën me seancën e parë stërvitore të caktuar sot pas dite.

Back to top button
Close
Close