0_Магазин.ПорталПатувања

Ермитаж повторно отворен – дневно прима до 4.000 посетители

Сега ние пречекуваме околу 4.000 гости на ден, иако по правило овој период бројката е над 10.000 луѓе на ден... Кога сме кај потребата да се вратат овие бројки, во мигов се разговара за можноста за бесплатни посети на ученици, студенти и пензионери, со спонзорите на музејот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close