0_Магазин.ПорталДизајн

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон е заштитно лице на пролетната колекција на Марк Џејкобс

Американскот бренд ја потврди соработката, објавувајќи фотографии од колекцијата, на коишто Леон е облечена во цветни дезени и светли бои. Колекцијата на Џејкобс е моделирана според претходните кампањи, типични за 1990-тите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close