0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Ериксен првпат по срцевиот удар на тренинг на Интер

Данскиот репрезентативец Кристијан Ериксен денеска присуствваше на тренингот на италијанскиот шампион Интер првпат откако 29-годишниот фудбалер доживеа срцев удар за време на ЕУРО2020

Back to top button
Close
Close