0_Магазин.ПорталСцена

Џеред Падалеки уапсен по тепачка во неговиот бар

Според полициските извештаи, тоа се случило вчера во 2:00 часот по полноќ, по локално време. Глумецот е притворен поради напад и нанесување телесни повреди.

Back to top button
Close
Close