BotëBotë.Portal

Erdogani ia uroi fitoren Bajdenit

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan i uroi presidentit të sapozgjedhur amerikane Xho Bajden dhe nënpresidentes së re të SHBA-së, Kamala Haris për fitoren e tyre në zgjedhjet e 3 nëntorit.

Back to top button
Close
Close