BallkanBallkan.PortalSvet.Slajder

Erdogani: Grupi i Minskut i bllokuar në gjetjen e zgjidhjes për konfliktin në Nagorno-Karabah

Presidenti turk Rexhep Taip Erdogan sot deklaroi se Grupi i Munskut është bllokuar në gjetjen e zgjidhjes për konfliktin në rajonin e Nagorno-Karabahut dhe përsëriti se rajoni duhet t'i kthehet Azerbajxhanit.

Back to top button
Close
Close