EvropëEvropë.Portal

Erdogan: Rusia, SHBA dhe Franca e furnizojnë Armeninë me armë

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan ka deklaruar se Rusia, SHBA dhe Franca e furnizojnë Armeninë me armë.

Back to top button
Close
Close