BallkanBallkan.Portal

Erdogan premton drejtësi dhe liri të shprehjes në Turqi

Presidenti turk Rexhep Tajip Erdogan deklaroi sot se vendi i tij do të përforcojë të drejtën për gjykim të drejtë dhe lirinë e shprehjes dhe shoqërimit sipas një plani të ri të veprimit për të drejtat e njeriut.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close