Балкан

Ердоган: На Западот болеста исламофобија се шири брзо како рак

Ердоган зборуваше на Меѓународниот симпозиум „Медиуми и исламофобија“, што денеска и утре се одржува во Анкара.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close