Svet.SlajderБалканБалкан.Портал

Ердоган го пофали подмладокот на АКП дека не е „ЛГБТ младина“

Претседателот на Турција, Реџеп Тајип Ердоган денеска го пофали подмладокот на владејачката Партија на правдата и развојот (АКП) дека не е „ЛГБТ младина“

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close