0_Спорт.ПорталФудбал

Џерард можна замена на Клоп во Ливерпул 

Раководството на Ливерпул гледа во стратегот на Глазгов Ренџерс, Стивен Џерард, идеален наследник на Јирген Клоп на клупата на актуелниот англиски првак, објави лондонски „Мирор“. 

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close