Svet.SlajderСветСвет.Портал

Епл повторно на врвот на листата највредни брендови

По четири години, компанијата Епл повторно се најде на врвот на листата на највредни светски брендови, надминувајќи го Амазон, покажа истражувањето на консултантската компанија Бренд Фајненс (Brand Finance), јави ДПА.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close