0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritKronikëKronikë.PortalMakedonija.SlajderPolitikë

Epilogu për çështjen “Target-Fortesë” – do të shpallet aktgjykimi për përgjimet e paligjshme

Aktgjykimi i çështjes gjyqësore "Target-Fortresa", në lidhje me përgjimin masiv dhe shkatërrimin e pajisjeve nga Drejtoria e Sigurimit dhe Kundërzbulimit (DSK), do të shqiptohet sot në Gjykatën Themelore Penale në Shkup.

Back to top button
Close
Close