0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Epidemiologu italian kërkoi vaksinim masiv në Seria A

– Vaksinim të të gjithë futbollistëve të cilët luajnë në Seria A, rekomandoi sot udhëheqësi i Repartit Infektiv në spitalin “San Martino” në Xhenova dhe një nga ekspertët italianë për sëmundje ngjitëse, Mateo Baseti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close