0_Спорт.ПорталРакомет

ЕП во ракомет: Хрватска ја изненади Унгарија, Франција подобра од Црна Гора

Хрватска со триумф го отвори Европското првенство за ракомет во женска конкуренција, додека Франција славеше над Црна Гора.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close