0_Sport,PortalBasketboll

Entoni Dejvis shkon në Lejkersi

Nju Orleans Pelikans arriti marrëveshje  për ta këmbyer yllin e tyre Entoni Dejvis për tre lojtarë të Los Anxhelos Lejkers dhe tre pika nga  raundet e para  në draftet në vijim.

Back to top button
Close
Close