0_Магазин.ПорталМагазинСцена

Џенифер Лопез ќе игра во новиот филм „Мајка“ во режија на Нетфликс

Пејачката и актерка Џенифер Лопез се здружува со Нетфликс во акцијата со наслов „The mother“ („Мајката“).

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close