0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualePolitikë

Ende po vijon kërkimi i të miturit i cili u zhduk në ujërat e Liqenit të Prespës

- Në Stacionin e Policisë Resnjë dje në orën 18:18 nga Ndihma e Shpejtë ishte denoncuar se në lagjen turistike "Pretor", në ujërat e Liqenit të Prespës u zhduk një 16 vjeçar nga Resnja.

Shkup, 3 gusht 2020 (MIA) – Në Stacionin e Policisë Resnjë dje në orën 18:18 nga Ndihma e Shpejtë ishte denoncuar se në lagjen turistike “Pretor”, në ujërat e Liqenit të Prespës u zhduk një 16 vjeçar nga Resnja.

MPB sot bëri të ditur se nga shërbimet kompetente po ndërmerren masa për gjetjen e personit dhe zbardhjen e rastit. fc/

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close