Svet.SlajderДописници СветСвет

Ен-би-си емитуваше дел од интервјуто со Путин

Американската телевизија Ен-би-си њуз синоќа емитуваше дел од интервјуто со претседателот на Русија, Владимир Путин. Тоа е прво негово интервју за американски медиум после три години

Back to top button
Close
Close