0_Магазин.ПорталЗанимливости

Емотивна средба на Канаѓанец со своето изубено куче (видео)

Пред извесно време, некој го пронашол Џек и го одвел во прифатилиштето, каде што со помош на микрочипот кај кучето, сопственикот бил пронајден.

Back to top button
Close
Close