0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштество

Емисија посветена на сестринството по повод Денот на медицинската сестра

Емисија посветена на сестринството, а по повод 12 мај, Ден на медицинската сестра, премиерно ќе биде прикажана денеска на официјалниот youtube канал на Здружението на медицински сестри, техничари, акушерки и стоматолошки сестри „За нас“, како и на нивната веб страница zanas.mk .

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close