EvropëSvet.Slajder

Emigrantët vendosën kamp në sheshin e Republikës në Paris, policia e prishi në mënyrë shumë të shpejtë

Disa qindra emigrantë, kryesisht afganë, u dëbuan nga sheshi, me përdorimin e forcës, me gaz lotsjellës dhe flesh granata, pasi që vendosën kamp të ri në qendër të Parisit, lajmëroi korrespondenti i MIA-s.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close