0_Спорт.ПорталФудбал

Емери: Постои посебна војна помеѓу Манчестер јунајтед и Арсенал

Тренерот на Арсенал, Унаи Емери, пред натпреварот од англискиот шампионат со Манчестер јунајтед се потсети на 13-годишната серија без победа на „Олд Трафорд“.

Back to top button
Close
Close