0_Sport,PortalFutboll

Emeri: Ekziston luftë e veçantë midis Mançester junajted dhe Arsenal

 Trajneri i Arsenalit, Unai Emeri para ndeshjes nga kampionati anglez me Mançester junajted u përkujtua në 13 vjetorin  e serisë pa fitore të "Old Traford".

Back to top button
Close
Close