0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Елмас: Ќе покажеме дека не се пласиравме случајно на Европско првенство

Македонскиот национален тим од вчера во Скопје се подготвува за настап на претстојното Европско првенство во фудбал на кое репрезентативецот Елиф Елмас очекува „црвено-жолтите“ да покажат оти заслужено се пласирале.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close