0_Магазин.ПорталСцена

Елиот Пејџ е прв трансроден маж на насловницата на „Тајм“

Тој тоа го опишува како „чувство на вистинска возбуда и длабока благодарност што може да ја достигне сегашната точка од неговиот живот, со мешавина од многу страв и вознемиреност“. Уште од мала, сакала да си ја крати косата во машка фризура.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close