СветСвет.Слајдер

Елиминирани четворица осомничени за убиството на претседателот на Хаити

Четири лица осомничен и за убиството на претседателот на Хаити, Жованел Моиз се убиени во престрелка со безбедносните сили, а двајца се уапсени

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close