0_Македонија.ПорталОпштествоХроникаХроника.Портал

Електронска комуникација меѓу Миле Јанакиевски и Елизабета Канчевска-Милевска презентирана на рочиштето за „Организаторите на 27 април“

Електронска комуникација меѓу обвинетиот Миле Јанакиевски и поранешната министерка за култура Елизабета Канчевска-Милевска, денеска беше презентирана на рочиштетот за случајот „Организаторите на 27 април“.

Back to top button
Close
Close