СветСвет.Слајдер

Еквадор му го одзеде државјанството на Асанж

Еквадор му го одзеде државјанството на основачот на Викиликс, Џулијан Асанж, кој е во лонддонскиот затвор Белмарш

Back to top button
Close
Close